Misyon & Vizyon

Misyon & Vizyon

 VİZYON
Firmamızda kalitenin bir yaşam biçimi olarak, en iyi kalite, zamanında sevkiyat ve her daim gelişen teknoloji ile çalışan bir dünya markası haline gelmektir.
Bu amaç doğrultusunda;
Devamlı değişim ve yenilik;

Ürettiğimiz mal ve hizmet kalitesini devamlı arttırmak;
Sektörümüzün mihenk taşı olmak;
Müşterilerimizle uzun vadeli birliktelik oluşturmak ve bunu devamlı taze tutmaktır.

MİSYON
Toplam Kalite Yönetimini esas alarak müşterilerimize mükemmel ürün, zamanında sevkiyat ve en iyi kaliteyi sağlayarak hizmet sunmak, yeni teknolojileri kullanarak ve geliştirerek ürünlerimizi müşterilerimize en uygun fiyatlarla Dünyadaki ve Türkiye’deki hedef pazarlarda rekabet edebilir ürün ve hizmet sunmaktır.

 

DEĞERLERİMİZ
Temel Görevimizi gerçekleştirme tarzımız, görevin kendisi kadar önemlidir. Şirketimizi başarıya götürecek temel değerlerimiz şunlardır:

 

Çalışanlarımız: Gücümüzün kaynağıdır. Çalışanlarımızın gelişmelerine fırsat tanımak suretiyle yetenek ve mutluluklarını artırmak hedefimizdir. Her alanda onların katılımlarını sağlayacak "Takım Çalışması"nı gerçekleştirmek prensibimizdir.

Ürün ve Hizmetlerimiz: Gösterdiğimiz çabaların sonuçlarıdır. Ürün ve hizmetlerimiz müşterilerimiz tarafından ne kadar beğenilirse, bizim de değerimiz o kadar artacaktır.

Kazancımız: Ürün veya hizmetlerimizin müşteri beklentilerini ne derecede karşıladığının göstergesidir. Ürün ve hizmetlerimizi iyileştirmek için gerekli kaynakları temin etmek üzere kâr etmek hedefimizdir.

 

Genel: Anlayışı ile müşteri memnuniyetini sağlamak, çalışanların yeteneklerini, verimliliklerini arttırmak ve ISO 9001-2008 Kalite Yönetim Sistemine katkılarını sağlamak için eğitimler vermek kaliteli ve performansı yüksek tedarikçilerle çalışmak, kalitenin devamı için sürekli iyileştirme yöntemlerini takip eden ve çevre bilinci tüm çalışanlarıyla benimsenmiş, ülkemizde sektörün örnek olabileceği bir firma olmaktır.

Araçlara göre Ürün Gruplarımız